Środa z funduszami w dniu 01.04.2015r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich  w Łomży zaprasza na spotkanie informacyjne pt.: „Środa z Funduszami dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą”.

Spotkanie odbędzie  się w dniu 01.04.2015 r. w godzinach od 10.00 do 13.15 w Łomży – Lokalny Punkt Informacyjny , siedziba Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży, ul. M.C. Skłodowskiej 1, sala szkoleniowa, parter.

Przewidywana tematyka spotkania to m.in.: charakterystyka wsparcia dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020; możliwości uzyskania dofinansowania z programów ujętych w Umowie Partnerstwa, z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i środków krajowych.

Spotkanie będzie przeznaczone dla osób planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej.

Rekrutacja na spotkanie trwa od 18 marca do 27 marca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na spotkanie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: lpi@podlaskie.org.pl Dodatkowe informacje o spotkaniu można uzyskać pod numerami tel. 86 216 33 26; 86 473 53 20.

Dokumenty do pobrania na spotkanie:
Formularz zgłoszeniowy
Program spotkania

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE