Dni otwarte Funduszy Europejskich – przedłużony termin zgłoszeń

W dniach 12-14 maja 2023 rok odbędzie się X edycja ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE). Akcja ma na celu pokazać beneficjentów, którzy skorzystali z dofinansowania z Funduszy Europejskich, a także przybliżyć projekty oraz inwestycje, które powstały dzięki wsparciu środków z Unii Europejskiej.

Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużym wydarzeniu.

Do akcji można włączyć się na kilka sposobów. Na stronie dniotwarte.eu będą publikowane informacje o wszystkich wydarzeniach, w jakich można będzie uczestniczyć podczas weekendu DOFE. Pierwotnie termin wysyłania zgłoszeń minął 31 marca br., jednak został przedłużony do 07.04.2023 r.

Koordynatorem Dni Otwartych Funduszy Europejskich jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.