Podsumowanie wydarzenia: Młodość – Biznes – Rozwój – Innowacje – Promocja przedsiębiorczości i badań wdrożeniowych

Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom oraz wspierającym nas Przedstawicielom z otoczenia gospodarczego, którzy zechcieli wziąć udział w  wydarzeniu pod hasłem „Młodość – Biznes – Rozwój – Innowacje – Promocja przedsiębiorczości i badań wdrożeniowych”. Wydarzenie odbywało się pod patronatem i wsparciem udzielonym przez Województwo Podlaskie. Wydarzenie zorganizowała  Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Łomży  oraz Akademia Łomżyńska.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom wydarzenia za obecność, wspaniałe, merytoryczne referaty, konstruktywne dyskusje i przemiłą atmosferę podczas wydarzenia. Wasze prezentacje otworzyły nowe perspektywy i zainspirowały do głębszych dyskusji nad rozwojem województwa podlaskiego.

Mamy nadzieję, że wiedza i praktyczne wskazówki oraz rady, przekazane w blokach tematycznych, to dobrze zainwestowany czas, który będzie początkiem wspólnej współpracy przedstawicieli różnych instytucji, szkół i pracodawców.

Jako organizatorzy tego wydarzenia jesteśmy szczęśliwi i dumni, że tak wielu znakomitych osób wzięło w nim udział. Bez Państwa  udziału realizacja wydarzenia nie byłaby możliwa. Dziękujemy.

Jeżeli szukacie Państwo informacji o promocji potencjału gospodarczego i inwestycyjnego województwa podlaskiego wśród potencjalnych inwestorów zagranicznych, przedsiębiorstw krajowych oraz konsumentów, znajdziecie je na stronie internetowej www.investinpodlaskie.pl

Organizatorzy wydarzenia:

Partner wydarzenia:

Poza wyrażeniem słów podziękowania, poniżej przedstawiamy galerię zdjęć z wydarzenia, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach.